Преживяхме в тази болница същия ужас!

0

След кошмарния разказ на майка за престоя на детето й в инфекциозното отделение към болница „Света Марина“ във Варна, от медията "Нова Варна" са получили снимки на читател от същото инфекциозно отделение, което се намира в двора на Окръжна болница „Света Анна“.

Ето какво написа той: „Изпращам ви снимки по повод статията ви за инфекциозна болница. Всичко което сте написали е 100% ВЯРНО!

Изживяхме същия ужас като на тази жена от статията“

Източник: Нова Варна
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари