Преживяхме в тази болница същия ужас!
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0
След кошмарния разказ на майка за престоя на детето й в инфекциозното отделение към болница „Света Марина“ във Варна, от медията "Нова Варна" са получили снимки на читател от същото инфекциозно отделение, което се намира в двора на Окръжна болница „Света Анна“.
Ето какво написа той: „Изпращам ви снимки по повод статията ви за инфекциозна болница. Всичко което сте написали е 100% ВЯРНО!
Изживяхме същия ужас като на тази жена от статията“






























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра