Премиерът Борисов взе спешни мерки за магистрала "Хемус"
- Редактор: Кристиян Великов
- Коментари: 0

Премиерът Бойко Борисов се намеси лично след аварийната ситуация, която възникна на магистрала "Хемус", на която катастрофира цистерна с газ.
Медията ни узна от свои източници в българската армия, че министър-председателят е разпоредил тежката военна техника, която ще премине днес по аутобана, да се движи след 22 часа.
Преди това се предвиждаше тежкотоварната техника да се движи от 18 часа, но премиерът е забранил да се създадат предпоставки за възникване на напрежение и опасност за сигурността на преминаващите по трасето граждани.
Очаквайте подробности!
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат