Положението е под контрол!

0
Напук на лошото време, двама младежи най-спокойно си пият биричка под проливния дъжд
Напук на лошото време, двама младежи най-спокойно си пият биричка под проливния дъжд

Напук на лошото време, двама младежи най-спокойно си пият биричка под проливния дъжд.

"Положението във Варна е под контрол", шегуват се зевзеци от морската столица на България.

Единият младеж е по къси гащета, но другият изглежда е по-подготвен и се е барнал с бански. Двамата са истинска атракция по главната улица на града. Или поне за дамата, която преминава с усмивка покрай тях.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари