Положението е под контрол!
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0
0

Напук на лошото време, двама младежи най-спокойно си пият биричка под проливния дъжд.
"Положението във Варна е под контрол", шегуват се зевзеци от морската столица на България.
Единият младеж е по къси гащета, но другият изглежда е по-подготвен и се е барнал с бански. Двамата са истинска атракция по главната улица на града. Или поне за дамата, която преминава с усмивка покрай тях.
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!























Измериха съпротивлението на асфалта на автомагистрала...
КЗК глоби две фирми за фалшиво масло
Къде спира токът в област Русе на 23 юни 2026
МВР купува климатици с парите за безопасност на пътя
Системно източване превръща езерото Текето в блато