Поклон пред сестрите в УМБАЛ - Русе!
- Редактор: Анна Тороманова
- Коментари: 3
"Безкрайна благодарност и уважение към персонала на Интензивно хирургично отделение в УМБАЛ - Русе."
Това сподели пациентка, възхитена от работата на сестрите и санитарките във въпросното отделение.
Даниела Камаринчева разказа за човешкото отношение и ежеминутно внимание от страна на служителите в болницата по време на престоя й там.
"Поклон пред сестрите, чиято смяна минава без минутка почивка, изцяло посветена на грижата за пациента!", написа г-жа Камаринчева в благодарствено писмо до здравното заведение.
Публикуваме пълния текст на писмото приложено.

























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия