Пиян чужденец се опита да скочи от моста в Бургас
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0
Пиян чужденец изправи на крака общинска полиция и служители на МВР в Бургас, след като по обед се съблякъл почти гол на моста и се отправил към втория етаж на кулата, за да скочи оттам в морето, предаде Нова тв.
От началото на юни на съоръжението дежури постоянен патрул на служители на общината, след като две деца се удавиха след скокове във водата.
Според автора на клипа, чужденецът буйствал и заплашвал служителите на реда. След като бил прегледан от медицински екип, бил заведен в най-близкото Районно управление на полицията.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра