Петима прокурори влязоха в НЕК
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

Петима прокурори влязоха в НЕК в 10:35 часа.
Те пристигнаха с бус с надпис "Прокуратурата на България", пише 24 часа.
По думите на прокурор Емилия Варадинова, магистратите се тук в сградата на компанията, във връзка с образуването на досъдебно производство за умишлена безстопанственост.
По-рано днес говорителят на главния прокурор Румяна Арнаудова съобщи, че се очаква екип от прокурори да влезе в една институция във връзка с разследването за сключването на неизгодни договори за дейности, които самата институция имала капацитет да ги изпълнява.
Очаквайте прокурорите да дадат повече информация.
























Повреден светофар предизвика катастрофа в Русе
Системно източване превръща езерото Текето в блато
Румъния премахва таксата за преминаване на Дунав мост
Харалан Александров: ГЕРБ съчувства на "Прогресивна...
Деца в интерната във Варненци остават в риск след престъпно...