Паветата пред съда "тръгнали" да си ходят

0
След като махнем паветата между съда и сметната палата, предлагам да санираме Доходното
След като махнем паветата между съда и сметната палата, предлагам да санираме Доходното Снимка: Н. Иванов

Н. Иванов сподели в социалната мрежа кадър от центъра на град Русе.

На снимката се виждат "изчезнали" павета от настилката точно пред сградата на съда.

"Вчера /5 юли - бел. редакцията/ минавам покрай съда и що да видя - паветата тръгнали да си ходят. След като махнем паветата между съда и сметната палата, предлагам да санираме Доходното", иронично коментира русенецът.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари