Пътят Русе - Бяла заприлича на гробищен парк, след като изчистиха банкетите

15

Пътят Русе - Бяла заприлича на гробищен парк, след като изчистиха банкетите.

Това констатира К. Маринов във фейсбук групата Град Бяла NEWS. Ето какво още сподели Маринов:

„Русе-Бяла пътят убиец.

Благодаря на правителството ,че ремонтира 50-километровата отсечка, след като изчистиха банкетите около пътя, той заприлича на гробищен парк.

Господа управляващи, имаме нужда от още две платна на съществуващия път или нов път, който може да поеме големия трафик...“

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари