Пациент, изследван за COVID-19, избяга от болницата в Стара Загора
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Пациент, който е изследван за коронавирус, е избягал тази сутрин от болницата в Стара Загора.
Мъжът се прибрал с такси до родното си село Паничерево. Това потвърди кметът на селото Атанас Граматиков, предава NOVA.
Мъжът е на около 50 години. Той е един от петимата жители на селото, които са били контактни на доказано заразен пациент. Полиция е издирила мъжа в ромския квартал на Паничерево, а линейка го е върнала обратно в Инфекциозната клиника на УМБАЛ „Проф. д-р Стоян Киркович”.
Издирен е и таксиметровият шофьор, който го е превозил.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия