Патрулка се "нацепи" в БМВ
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 1
Полицейска патрулка удари БМВ във Враца.
Пътният инцидент е станал тази сутрин към 8.45 край пешеходна пътека на бул. „Втори юни“ до болницата в града.
Според очевидци, леката катастрофа е станала заради неспазване на дистанция между автомобилите. Същинският виновник за катастрофата обаче бил пред немската кола, който изненадващо набил спирачки. За да не го удари, шофьорът на „бавареца“ набил спирачки и така изненадал водача на патрулката, който го подпрял отзад, съобщава "Конкурент".
Нанесените материални щети са минимални, но докато бъдат установени причините за инцидента, се натрупаха коли от двете страни на местопроизшествието.


























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%