Пасат "помете" Опел на улица "Згориград"
- Редактор: Dunavmost
- Коментари: 1
Фолксваген Пасат се блъсна в Опел на кръстовището на улица "Згориград" и улица "Сини камъни" днес по обяд.
Корсата е пострадала много сериозно от лявата си страна, където се е намирал и водачът на колата. Освен полицаите, на място е пристигнал и екип на Спешна медицинска помощ, като медиците са извършили преглед на възрастна дама, която, както се оказа впоследствие, е управлявала Опела.
По първоначални данни, никой от участниците в катастрофата не е употребил алкохол. Причините за инцидента са най-вероятно нарушаване на правилата за предимство от страна на водача на Опела, който се е включил в движението по улица "Згориград", излизайки от паркинга на блок "Крали Марко".
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия