Първото бебе в Русе за 2022 година е момиче, майката е с КОВИД

0
Майката е от Полско Косово и е с коронавирус
Майката е от Полско Косово и е с коронавирус

Първото бебе което се е родило в Русе за 2022 година е момиче

 Родено е на 2 януари в АГ комплекса на УМБАЛ Канев в Русе. Момиченцето е с мерки 3,5 кг и височина 50 см. Майката е от Полско Косово и е с коронавирус, информира Арена Медиа. Добрата новина е, че и бебето и майката са в стабилно състояние.

2021 година изпратихме с две момчета родени на 31 декември също в АГ комплекса на УМБАЛ Канев.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари