Пак ли кметът е виновен?
- Автор: Гергана Петрова
- Коментари: 14
3

Общината ли е виновна или кметът?
Народ или Срам и Позор?
Стани репортер - тук може да ни изпратите ваша снимка или видео материал Изпрати репортаж

Общината ли е виновна или кметът?
Народ или Срам и Позор?
– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?
– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!