Отровен теч уби 8 души в банка
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

Отровен теч уби 8 души в банка в Банкок, 7 души са ранени.
Инцидент в подземието на банка в тайландската столица довел до нещастието.
Работници проверявали противопожарната система в подземно банково хранилище и по невнимание изпуснали въглероден диоксид, амоняк и други газове, които изсмукали кислорода от помещението, пише 24 часа.
Пожарникарите не успели да ги спасят заради заключените врати в банката.























Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия