Откриха трупът на удавения мъж в Русенски лом
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

Откриха трупа на 20-годишния мъж, който скочи от мост във водите на р. Русенски Лом.
Инцидентът стана на 11 февруари малко преди 16 часа в района на мост на река Русенски Лом, намиращ се между кварталите "Средна кула" и "Долапите" в Русе.
От тогава екипите на полицията и пожарната в Русе издирват младия мъж във водите на реката.
Тази сутрин на помощ на колегите си от Русе са се отзовали водолази от специализираното звено на пожарната в град Велико Търново.
С тяхна помощ трупът на мъжа е бил открит, близо до мястото където е паднал.
Оперативна група на МВР извършва оглед на мястото.
Започнато е досъдебно производство по случая.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра