Откриха мъртво новородено бебе в Стара Загора

0
Тялото на момченцето е намерено на промишлена площадка в индустриалната зона
Тялото на момченцето е намерено на промишлена площадка в индустриалната зона

Откриха мъртво новородено бебе в Стара Загора.

На 30 март в 11:15 ч., в Първо РУ - Стара Загора е получено съобщение за намерено мъртво тяло на новородено дете. При извършеният оглед е установено, че на промишлена площадка, намираща се в индустриалната зона на гр. Стара Загора, е намерено тяло на новородено дете от мъжки пол, съобщиха от полицията.

Образувано е досъдебно производство.

Работата по случая продължава под ръководството на Окръжна прокуратура - Стара Загора.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари