Откриха мъртво новородено бебе в Стара Загора
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 1

Откриха мъртво новородено бебе в Стара Загора.
На 30 март в 11:15 ч., в Първо РУ - Стара Загора е получено съобщение за намерено мъртво тяло на новородено дете. При извършеният оглед е установено, че на промишлена площадка, намираща се в индустриалната зона на гр. Стара Загора, е намерено тяло на новородено дете от мъжки пол, съобщиха от полицията.
Образувано е досъдебно производство.
Работата по случая продължава под ръководството на Окръжна прокуратура - Стара Загора.























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Моторист загина на булевард „България“