Откраднаха телефон, оставен на пейка в центъра на Русе
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Служители на Първо РУ са започнали работа по постъпили два сигнала за извършени кражби.
В единия случай е сигнализирано за откраднат мобилен телефон, оставен на пейка в централната част на гр. Русе, като заявената щета е за около 700 лв.
В другия случай е подадено заявление, за откраднат велосипед, оставен заключен на паркинг на хипермаркет на бул. "Липник" в Русе, като стойността му е посочена за около 400 лв.
По двата сигнала са заведени преписки и се работи с оглед данни за извършени престъпления по чл. 194 ал. 1 от НК.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра