От Енергото режат здрави дървета на поразия в Русенско
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

За поредния случай на безобразна сеч сигнализира русенецът Иван Белчев в социалните мрежи
Той е снимал как екип по поддръжка на електропроводите е премахнал здраво орехово дърво, което е на около 6 години в село Широково, община Две Могили.
"И в следващите поне 10 нямаше как да пречи на жиците. Това дърво даваше орехи, но беше отрязано и хвърлено на пътя.
Тази масова сеч под електрическата мрежа трябва да спре, а екипът, нает от Енерго-Про, глобен. Сигналът е изпратен.", категоричен е Белчев.























Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"