Още трима медици са заразени с COVID-19 във видинската болница
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

За нови три случая на коронавирус съобщават от областната администрация във Видин.
Потвърдените проби за COVID-19 от днес са на три жени от медицинския персонал на МБАЛ "Света Петка" - Видин. Те са под домашна карантина и към момента са без симптоматика. В процес на установяване са контактните им лица, които също ще бъдат поставени под домашна карантина.
Към днешна дата заразените с COVID-19 в област Видин са 22-ма, като 14 от тях са медицински служители.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра