Опитаха да оберат банкомат в квартал "Дружба"
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0

Русенските полицаи разследват посегателство върху банкомат в Русе, съобщават полицейските органи.
Тази нощ в 02:06 часа е постъпил сигнал за посегателство над банкомат, намиращ се на ул. Гео Милев в Русе. При проверка на място е установено, че има интервенции по устройството.
Местопроизшествието е запазено, извършен е оглед от дежурна оперативна група на ОДМВР – Русе и експерти от МВР.
По първоначална информация няма данни за липсващи пари. По случая е заведено досъдебно производство.























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Моторист загина на булевард „България“
Илияна Йотова: България държи златна карта
Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...