Хванаха русенец с марихуана в квартал "Дружба"
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 3

На 30.12.2019 г. около 22:00 часа в Първо РУ МВР - Русе е получен сигнал за лице с подозрително поведение пред блок 47 в квартал “Дружба-3“.
Пристигналите на място служители установили на паркинга лице на 32 години от град Русе. При извършена проверка лицето доброволно предава намиращото се в него найлоново пликче със стръкчета суха зелена тревна маса, за които заявява, че представляват марихуана.
По случая е образувано бързо производство.























Калин Янакиев: Ветото върху санкциите срещу Русия е позор
Системно източване превръща езерото Текето в блато
Моторист загина на булевард „България“
Илияна Йотова: България държи златна карта
Моторист загина на булевард „България“