Опашки в пощенските клонове за пенсии на фона на коронавируса
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 2
От днес започва изплащането на пенсиите и се очаква много възрастни хора да отидат в пощенските клонове, за да получат парите си.
В пощенската станция в Дряново още от рано сутринта десетки хора чакат на опашки.
Докато някои от официалните мероприятия са отменени заради коронавируса се оказва, че има пропуски като този да се стигне до струпване на много хора в пощенските клонове.
Част от чакащите изразиха притесненията си от това, че могат да се заразят с грип, предава bTV.
Кметът на Дряново обясни, че се очаква малко над 500 души да отидат в пощата, за да получат пенсиите си.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...