Ограбиха жена в центъра на Русе

0
Посред бял ден в центъра на града, жена стана жертва на грабеж
Посред бял ден в центъра на града, жена стана жертва на грабеж

Посред бял ден в центъра на града, жена стана жертва на грабеж.

Грабителят използвал сила за да изтръгне дамската чанта от ръцете на жената. Инцидентът се е случил вчера на 18.09.2018 малко след 15:30 часа на улица "Ангел Кънчев"

В откраднатата чанта имало лични вещи, документи, мобилен телефон и сумата от 15 лева, всичко на обща стойност 150 лева.

По случая е образувано досъдебно производство за престъпление.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари