Обявиха грипна епидемия в София
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

От днес (27 януари) със заповед на директора на Столична регионална здравна инспекция е в сила грипна епидемия в област София-град.
Това съобщиха от пресцентъра на Министерството на здравеопазването. Ограничават се провеждането на профилактичните и планови действия в лечебните заведения, детските и женските консултации, ваксинациите и свижданията в болниците.
СРЗИ е предписало на Регионалното управление по образованието София-град да се преустановят учебните занятия от 29 януари до края на учебната седмица - 2 февруари.
РЗИ - Хасково е издало предписание за преустановяване на учебната дейност на територията на общините Хасково, Любимец, Симеоновград, Харманли и Стамболово, считано от 29 януари 2018 г. до 31 януари 2018 г., включително.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра