Община Русе с първи електрически автомобил
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0
"Първият изцяло електрически автомобил, закупен от Община Русе по проект, е вече при нас"
Това заяви кметът Пенчо Милков във фейсбук.
Автомобилът ще се използва за целите на Домашния социален патронаж, за да достига ежедневно топла храна до стотици нуждаещи се хора.
"От сърце си пожелавам следващият такъв автомобил, който ще ползваме, да бъде произведен именно в нашия град.
Дотогава - смели крачки към голямата промяна за чист въздух", заяви още кметът.























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Моторист загина на булевард „България“
Илияна Йотова: България държи златна карта
Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...