Обраха румънец в Тюленово
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

Пак обраха колата на румънски турист, съобщават от Областната дирекция на МВР-Добрич.
На 20 август в 15,30 ч в Районното управление на МВР-Шабла, 32-годишен румънски гражданин подава оплакване , че за времето от 12,30 ч. до 15,30 ч. същия ден, в село Тюленово е извършена кражба на сумата от 1100 румънски леи и 30 евро, оставени в паркиран лек автомобил "Шкода Октавия".
Образувано е досъдебно производство.
Над 10 вече са случаите по Северното Черноморие на обрани румънски туристи.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...