Някой е оставил бележка с интересно искане
- Автор: Павел Иванов
- Коментари: 0

Снощи, заснех този надпис, поставен на автомобил, намиращ се на улица "Сливница"
Автомобилът, явно стои там от много време и е без гражданска и платено каквото и да е. От Община Русе са издали предписание и са му сложили стикер, че трябва да бъде премахнат, а ако не бъде, след 14 дни, общината трябва да го репатрира.
Разбира се, Общината не си е свършила работата в срок и някой е оставил бележка с интересно искане.
Та, няма ли кой да глоби Общината, за това че не е премахнала този автомобил, както е редно?
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%