Някъде така се прави, а в Русе...
- Редактор: Анна Тороманова
- Коментари: 12
"Градски транспорт в Стара Загора.
Това е тролей и автобусите са същите, и о, небеса, представете си русенци, те даже са климатизирани, и на всичкото отгоре климатиците работят.
Този светещ надпис отгоре указва кой номер, спирка и докъде отива съответното превозно средство.
Същият този светещ надпис върви и на страничното стъкло.
Градският транспорт на Стара Загора е общински.
Та те така, някъде така се прави, а тук...... Тук само четем гръмки слова за измислени платени награди...
Докога, уважаеми съграждани????"
Красимира Атанасова, Фейсбук


























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...