Ново посегателство върху 7-годишно момиченце в Сотиря
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Нов брутален опит за насилие върху седемгодишно момиченце в село Сотиря е станал в петък на 30 август следобед, но този път детето е спасено.
Това съобщи кметът на сливенското село Димчо Георгиев, цитиран от Dariknews
По думите му е имало опит за изнасилване на дете на възраст 7-8 години от двама мъже, отново посред бял ден.
Единият от насилниците е на около 14-15 години, а другият на 65-годишен. Инцидентът е станал в ромския квартал на Сотиря, но този път за късмет навреме се е намесила майката на детето, която се е развикала. Събрали са се много хора, повикана е била е полиция, разказа още кметът.
Линейка е откарала момиченцето в сливенската болница.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“