Нов обир в София: Маскиран крадец задигна оборота на магазин
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Собствениците се надяват някой да го види и разпознае
Крадци отмъкнаха оборота на магазин за дрехи в София. В касата е имало около 800 лева. На записи от охранителните камери се вижда как маскираният мъж взима парите и бяга.
Собствениците се надяват някой да го види и разпознае.
„Младежът разглеждаше дрехи около час. Парите бяха взети докато обслужвах друг клиент”, разказа пред NOVA управителя на магазина Нина Спасова.
Собственикът Стоил Колевски разказва, че е впечатлен от дързостта на крадеца.
„Дано този случай се окаже полезен за колеги. Те трябва да бъдат много подозрителни към хора, които влизат в магазините с маска и ръкавици”, добавя той.
























Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите