Нерегламентирано сметище в кв. „Здравец – Изток” тормози русенци
- Редактор: Мария Попова
- Коментари: 0
За нерегламентирано сметище на територията на ж.к. „Изток“ сигнализираха жители на квартала.
Бунището се намира в двора на бивш голям супермаркет в квартала. Занемарени павилиони, битови отпадъци и изоставени съоръжения от работило до неотдавна заведение. Това е гледката в района на бившия супермаркет, в непосредствена близост до ж.б. „Чинар“. Живеещи в квартала са категорични, че мястото е в този вид още от 90-те години, когато обектът е бил затворен.
След отправяне на сигнал до общинската администрация зам.-кметът по комунални дейности Наталия Кръстева съобщи, че е разпоредено извършване на проверка и слeд изясняване на фактическата ситуация проблемът ще бъде решен.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“