Нарязаха гумите на кола, паркирана до блок „Чипровци“
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Служители на Второ РУ изясняват сигнал за нанесени щети на лек автомобил, който е бил паркиран до блок „Чипровци“ в Русе.
Вчера стопанина на колата е сигнализирал в полицията, че я е открил с нарязани 3 гуми, двете предни и една от задните, с което са му причинени щети за около 200 лева.
Сигналът е документиран на място от дежурна оперативна група и по случая е заведено дознание за престъпление по чл. 216 от НК.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия