Наръгаха млада жена на бул. "Сливница"!
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0

Mлада жена е била нападната от група мъже и прободена с нож на столичния булевард "Сливница".
Пред БНР криминалисти, работещи по случая, обясниха, че нападението е станало минути след 20 ч. в събота вечерта. Двете момичета са се скарали помежду си на улицата. Преминаваща група от млади мъже се е намесила в скандала. Единият от тях е извадил нож и го насочил към шията на едната от спорещите млади жени. Пострадалата е откарана в болница с голяма кръвозагуба. След като и е оказана медицинска помощ, вече няма опасност за живота й. Полицията в София издирва извършителите на нападението.
Изясняват се и причините за скандала между двете жени.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат