Намериха Мартин

0
Момчето е аутист и са го привлекли големите магазини
Момчето е аутист и са го привлекли големите магазини

Откриха 18-годишния Мартин, който в събота по обяд изчезна в Южния парк в София, съобщи "24 часа".

Момчето е аутист. Близките му го обявиха за издирване в МВР. Полицията го намери с помощта на граждани в района. Момчето е добре.

Въпреки заболяването тийнейджърът е контактен и любознателен. Привличали са го големите магазини и моловете.

Източник: 24 Часа
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари