Намериха двете изгубени момиченца
- Редактор: Анна Тороманова
- Коментари: 0

Двете момиченца, които по-рано днес се загубиха в района на ресторант "Нептун" в Бургас, току-що бяха открити, предава Флагман.
Преди минути от радиоуредбата на провеждаща се наблизо рекламна кампания на известен бранд, са съобщили, че при тях има две малки момиченца, които отчаяно търсили родителите си.
Децата са изплашени, но вече са при близките си. Изчезването им щеше да докара инфаркт на родителите, които не можеха да намерят и следа от тях близо час.
На крак бе вдигната полиция и общинските власти.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия