Намериха двете изгубени момиченца

0
Изчезването им щеше да докара инфаркт на родителите
Изчезването им щеше да докара инфаркт на родителите Снимка: Флагман

Двете момиченца, които по-рано днес се загубиха в района на ресторант "Нептун" в Бургас, току-що бяха открити, предава Флагман.

Преди минути от радиоуредбата на провеждаща се наблизо рекламна кампания на известен бранд, са съобщили, че при тях има две малки момиченца, които отчаяно търсили родителите си. 

Децата са изплашени, но вече са при близките си. Изчезването им щеше да докара инфаркт на родителите, които не можеха да намерят и следа от тях близо час.

На крак бе вдигната полиция и общинските власти.

Източник: flagman.bg
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари