Наглец паркира на две "зебри" едновременно
- Редактор: Кристиян Великов
- Коментари: 0
Интересна е психологията на някои водачи, които сякаш се чудят как да паркират така, че да накарат минувачите да ги снимат с телефоните си и да публикуват снимките в интернет.
След това обикновено следва серия от "одобрителни" коментари под кадрите.
Този водач на БМВ от Варна обаче е проявил още по-голям талант като е спрял едновременно на 2 пешеходни пътеки в центъра на морската ни столица, на улица "Васил Друмев", пише petel.bg.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат