Морето в Бургас изхвърли тялото на мъж
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 0

Морето в Бургас изхвърли на брега тялото на възрастен мъж тази сутрин.
От полицията потвърдиха информацията. Случайни минувачи са се натъкнали на трупа, съобщава БТА.
Установено е, че това е 81-годишен бургазлия, който е излязъл от дома си тази сутрин в 5,20 часа. Мъжът е оставил бележка, в която съобщава за самоубийството си и оневинява близките си.
Преди половин година му е поставена диагноза за тежко заболяване.
Тялото на възрастния мъж е откарано в болницата за аутопсия.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия