Монтана - под блокада

0
Взрив в центъра на града вдигна службите на крак
Взрив в центъра на града вдигна службите на крак

Взрив в центъра на града вдигна службите на крак.

Тази нощ около 3.00 ч. се е чул взрив в заведение. Никой от живеещите наоколо обаче не е подал сигнал.

Едва сутринта, когато служителите дошли на работа, видели, че стъклото на заведението е счупено, а част от пода е избит.

Районът е отцепен от полицията. Очаква се на място да пристигне и специализираният отряд за борба с тероризма, който да установи какво е било взривното устройство.

По първоначална информация собственикът на заведението не е получавал заплахи. 

Източник: Нова Телевизия
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари