Монтана - под блокада
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0
Взрив в центъра на града вдигна службите на крак.
Тази нощ около 3.00 ч. се е чул взрив в заведение. Никой от живеещите наоколо обаче не е подал сигнал.
Едва сутринта, когато служителите дошли на работа, видели, че стъклото на заведението е счупено, а част от пода е избит.
Районът е отцепен от полицията. Очаква се на място да пристигне и специализираният отряд за борба с тероризма, който да установи какво е било взривното устройство.
По първоначална информация собственикът на заведението не е получавал заплахи.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...