Мними инспектори глобяват за неправилно паркиране в София
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 0
Измамници се представят за служители на столичен инспекторат и пишат глоби за неправилно паркиране.
Инспекторите- менте поставят фалшивите фишове върху предните стъкла на автомобилите и дори прибират пари от "глобите". От полицията призовават гражданите, станали жертви на измамата, незабавно да подават сигнали, предава NOVA.
От Столичния инспекторат обясниха, че техните служители задължително трябва да имат баджове и надписи върху якетата си. „Ние никога не поставяме фишове на предното стъкло. Ние поставяме констативни протоколи. Никога не се плащат наложените глоби със санкции на ръка на инспекторите”, обясни Полина Асенова, началник сектор „Контрол” към Столичен инспекторат.
От инспектората ще подадат сигнал до прокуратурата.























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Моторист загина на булевард „България“