Младоженец се разведе два часа след сватбата!
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

Мъж от Саудитска Арабия се разведе със съпругата си два часа, след като се ожени за нея.
Причината – невестата нарушила просто правило от брачния договор – да не публикува никакви снимки в социалните мрежи, съобщава „Дейли мейл”. „За съжаление, сестра ми наруши задължението си и използва Snapchat, за да изпрати на приятелките си снимка от сватбената церемония.
Това доведе до шокиращи последствия – мъжът й реши да се разведе с нея”, написа братът на булката.
Решението на младоженеца предизвикал истински скандал. Родителите на невестата решили, че действията му са несправедливи, а родителите на жениха били категорични, че той има пълното право да се раздели с булката.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра