Младежи почистиха кея в Русе
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 3
Инициатива по почистване на кея организираха доброволците от Младежки парламент към Община Русе днес.
С примера си младежите отправиха апел към русенци „Да запазим града си чист“ и да не оставаме безучастни в опазването и облагородяването му.
Реката и новият кей са предпочитано място за отдих на русенци и това е една от причините доброволците да изберат района за акцията си.
След среща с кмета Пенчо Милков на деня на младежта те откликнаха на идеята му да организират повече инициативи, които да възпитават и насърчават гражданите към опазване на града и околната среда.

























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...