Мизерия и болести в русенски подлез!

0

Възмутена русенка показа мизерията в русенски подлез.

Той се намира до офис на "Hyundai" на бул. "България" 288.

Жената отчаяно коментира "Кога ще бъдат поставени камери и осветление се питат преминаващите през този подлез?"

За осветлението е отговорна Общината, за почистването също, но нека не си кривим душата - мизерията я правят хората.

Искам да се обърна към нашите читатели с апел - Моля ви не си мислете, че навън е едно огромно кошче за боклук - не е! Казвам го и с ясното съзнание, че част от този боклук го правят преминаващите тираджии по така нареченото Международно.

И все пак това е нашият град, мястото, където растат децата ви, така че, което зависи от вас го направете!

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари