Митрополит Наум отслужи Василиева св. литургия в катедралния храм „Св. Троица”

0

На 28.04.2016 г., Велики Четвъртък, Негово Високопреосвещенство Русенски митрополит Наум отслужи Василиева св. литургия в катедралния храм „Св. Троица” в Русе.

В съслужение на владиката бяха: ик. Георги Георгиев, свещ. Драгомир Панайотов и дяконите Валери Василев и Румен Трофилов.

Архиереят припомни на християните значението на Великите дни предхождащи Пасха и призова богомолците да постоянстват в молитвено настроение през оставащото време на поста, съпреживявайки Христовите страдания за спасението на човеците.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари