Митрополит Наум отслужи Василиева св. литургия в катедралния храм „Св. Троица”
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0
На 28.04.2016 г., Велики Четвъртък, Негово Високопреосвещенство Русенски митрополит Наум отслужи Василиева св. литургия в катедралния храм „Св. Троица” в Русе.
В съслужение на владиката бяха: ик. Георги Георгиев, свещ. Драгомир Панайотов и дяконите Валери Василев и Румен Трофилов.
Архиереят припомни на християните значението на Великите дни предхождащи Пасха и призова богомолците да постоянстват в молитвено настроение през оставащото време на поста, съпреживявайки Христовите страдания за спасението на човеците.




























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...