Митрополит Наум отслужи литургия в село Балкански
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 0
В китното разградско село Балкански Негово високо преосвещенство русенски митрополит Наум отслужи тържествена света литургия по повод храмовия празник на църквата "Св. Димитър" в селото и 120 годишнината от построяването й, предаде БГНЕС.
На този ден с. Балкански има и друг повод за празнуване - селищен празник.
В литургията взеха участие архийерейският наместник и свещеник в разградския храм "Св. Николай" отец Георги, а също местният свещеник отец Цоньо, както и свещенослужители от Русенска епархия.
След службата за миряните от селото беше даден курбан.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия