Международен турнир по стрелба с лък

0
Награждаването на победителите е на 5 февруари, неделя
Награждаването на победителите е на 5 февруари, неделя

На 4 февруари, събота, от 9.40 часа, в зала "Дунав" ще се състои официалното откриване на международен турнир по стрелба с лък.

Организатор е СК "Джамбо 2006". В турнира ще вземат участие 86 елитни състезатели от България и Румъния. 

Награждаването е на 5 февруари, неделя, от 13 часа. 

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари