Менте сръбско, къде те прибраха?!
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0
Закачките между футболните звезди Валери Божинов и Благой Георгиев продължават с пълна сила.
Броени дни, след като Валери публикува в социалните мрежи видео, в което нарича популярния с прозвището Джизъса Георгиев Есмералда по името на съпругата му - татарката Есмер Омерова, футболистът на руския Оренбург не му остана длъжен, научихме от OFFNews
"Менте сръбско! Къде те прибраха", казва развеселения Георгиев в клипче, заснето в чалготека, където той обича да разпуска след натовареното си футболно ежедневие. Не е ясно кога е сниман клипът, тъй като в момента бившият национал е на лагер в Турция, а онзи ден игра в контрола с Кайрат. Тимът му загуби с 0:3, а Георгиев игра едно полувреме.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат