Меган Маркъл мечтае да стане втората лейди Даяна

0
Кралският хроникьор Андрю Мортън разкрива подробности за бъдещата съпруга на принц Хари в биография, която ще бъде публикувана в четвъртък
Кралският хроникьор Андрю Мортън разкрива подробности за бъдещата съпруга на принц Хари в биография, която ще бъде публикувана в четвъртък Снимка: Ройтерс

Американската актриса Меган Маркъл, бъдещата съпруга на принц Хари, е амбициозна млада жена, която мечтаела да стане новата лейди Даяна, разкрива биография, която ще бъде публикувана във Великобритания в четвъртък, съобщава Франс прес.

Кралският хроникьор Андрю Мортън, автор на бестселъра "Даяна. Нейната истинска история", този път се взира в жизнения път на американската актриса, преди венчавката ѝ на 19 май с втория син на принц Чарлз.

Биографията разкрива преклонението на Меган пред лейди Даяна и неутешимите сълзи, пролети от младото момиче, след като научило за трагичната кончина на кралската особа. Маркъл била обсебена от майката на бъдещия си съпруг не само заради невероятния й стил, но и заради хуманитарните й ангажименти. Американската девойка искала да й подражава във всяко едно отношение. По думите на една от най-добрите приятелки на Меган, Нинаки Приди, бъдещата съпруга на принц Хари била във възторг от британското кралско семейство и не криела желанието си да стане втората лейди Даяна.

За автора Андрю Мортън сравненията между Маркъл и Уелската принцеса са неизбежни заради ангажиментите им в хуманитарната област и заради безупречния им фешън стил. Но между двете дами съществувала и голяма разлика. Срамежливата Даяна се омъжва на 20-годишна възраст за принц Чарлз, а американската актриса, значително по-уверена в себе си, на 36. "В известна степен Меган Маркъл е жената, която лейди Даяна е искала да бъде", пише авторът

Източник: БТА
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Умната жена ще приготви нещо за ядене на мъжа си, дори когато са скарани.

Умният мъж ще си помисли дали да го яде...

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари