Мъж загина в пореден инцидент с асансьор късно снощи
- Редактор: Мария Попова
- Коментари: 0
Жена е настанена в болница без опасност за живота
Отново инцидент с асансьор в София. Късно снощи, към 22:30 часа, трима души засядат в повреден асансьор в столичния квартал Гео Милев.
Въпреки че се обаждат на дежурен екип, който поддържа асансьора, един от тях прави опит да излезе от спрялата между етажите асансьорна клетка и тя пада в шахтата.
На място загива мъж на 53 години. Жена, останала в клетката, е направила хипертонична криза.
Повече по темата гледайте във видеото.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат