Мъж влачи куче с мотоциклета си в Бяла
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 2

Бързо производство е образувано в РУ - Бяла по сигнал, че мъж е влачил куче, завързано с въже за мотоциклет.
Сигналът за извършеното деяние е постъпил вчера от жител на град Бяла. Той информирал полицията, че сутринта е видял как по ул. "Сливница" в града, 61-годишен мъж, управлявал мотоциклет, за чиято задна част било завързано тънко найлоново въже, а на другият край на въжето било завързано куче на около 6 месеца, като въжето било около врата му и влачел животното по улицата.
Подаващият сигнала обяснил, че скъсал въжето от мотоциклета, след което го премахнал и от врата на кучето, което имало наранявания в областта на гърлото.
Случаят е бил документиран в РУ - Бяла и срещу 61-годишния е започнато разследване в хода на образувано срещу него бързо производство за престъпление.






















Точно "0" русенци влизат в парламента от ГЕРБ, ПП-ДБ и ДПС
Русе жертва детска площадка в името на хазарта
Точно "0" русенци влизат в парламента от ГЕРБ, ПП-ДБ и ДПС
Гюнер Тахир: 13 депутати с турски имена влизат в парламента
Точно "0" русенци влизат в парламента от ГЕРБ, ПП-ДБ и ДПС