Мъж се хвърли от виадукт “Бебреш”
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Мъж на видима възраст 60-65 години се самоуби, след като скочи от виадукт “Бебреш” на магистрала “Хемус”, съобщи “Труд”.
Трагедията се е разиграла около 18,30 ч в сряда. Около половин час преди това мъжът наел такси в София да го закара до Ботевград. Когато стигнали до моста казал, че му е прилошало и иска да спрат. Оставил телефона си в колата и казал, че излиза на чист въздух. Внезапно се прехвърлил през парапета и полетял в пропастта.
Таксиметровият шофьор веднага съобщил за трагедията на телефон 112. По светло днес сутринта са били проведени допълнителни огледи на мястото, където е паднало тялото.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия